Шкільна академія підприємництва – 2

Шкільна академія підприємництва – 2

Повідомлення admin » Суб травня 18, 2013 10:38 am

Запровадження нового підходу до завдань шкільної професійної підтримки вимагає створення команди спеціалістів, котрі б взаємопідтримували один одного, ділилися власними ідеями та досягненнями, йшли новими шляхами професійної підтримки.

Саме тому 12-27 травня 2013 року розпочав роботу семінар-тренінг для тренерів – експертів у підтримці розвитку вчителів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємництва в рамках проекту «Шкільна академія підприємництва -2», яка продовжується у 2013 році в рамках реалізації проекту «Польська поміч» за фінанасування Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Учасники проекту – спеціалісти в області економіки та психології, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти 14 областей України.

На заняттях тренери навчаються використовувати теорію через розуміння і розвиток наставницьких міжособистісних процесів в аспекті професійної кваліфікації та працевлаштування. Значним елементом навчання є представлення способів підготовки учнів до виконання ролі підприємця – планування підприємницької діяльності, створення бізнес-плану та ведення підприємницької діяльності. У зв’язку з цим значне місце у проекті виділене для психологічної підготовки осіб, котрі вирішили взятися за створення у своїх закладах нових шляхів професійної підтримки

Географія шкільного підприємництва розширюється. Шкільні клуби підприємництва будуть сформовані у Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській областях та у Закарпатті.

http://sae-ukraine.org.ua/
admin
Site Admin
 
Повідомлень: 5
З нами з: Пон вересня 10, 2012 8:31 am

Повернутись до Новини та події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість