Контакти

Керівництво проектом:

З польської сторони
Ева Бобіньска 
Вчитель консультант Відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей ORE. Мгр. Історії Університету у Варшаві, випускниця післядипломних студій Вищої гуманітарної школи в Пултуску у сфері європейського самоврядного адміністрування та врядування, за спеціальністю Європейська освіта, а також післядипломних студій підвищення кваліфікації SGH "Основи підприємництва", eдукатор Програми "Нова школа", тренер Центру громадянської освіти в програмі "Громадянське навчання у самоврядній школі", випускниця курсу підвищення кваліфікації "Самоврядний едукатор", наставник навчання для вчителів, керівник Відділу громадянської та європейської освіти Центрального осередку вдосконалення вчителів CODN. Aвтор, координатор і тренер програм: "Ґімназія 2002", "Симуляція перемовин – Стань негоціатором", "Сільські школи в Європейському Союзі", "Шкільні європейські клуби", "Польща в Європейському Союзі", "Польща в НАТО", "Навчання про Голокост" та міжнародного проекту співфінансованого Вишеградським Фондом "Освіта задля безпеки в країнах Вишеградської групи". Автор і опікун едукаторських курсів Самоврядний Едукатор, Едукатор європейської освіти із особливим акцентом на польсько-німецькі стосунки, співавтор і координатор освітніх пакетів для вчителів „Шкільні європейські клуби - порадник”, „Польща в Європейському Союзі”, „Польща в НАТО”, „Зрозуміти інших або як вчити про біженців”, „Eкономіка на неекономічних предметах”. Кваліфікація у сфері організації і управління освітою та едукатора (MEN/1012E/272/2001). Член Team of Europe – команди тренерів європейської освіти, економічної освіти, освіти прав людини та освіти заради безпеки, освіти про Голокост. Учасник багатьох навчальних візитів у країни ЄС, США, Ізраїль.

З української сторони
Роман Шиян
Кандидат біологічних наук, закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка, дослідження з біофізики: «Регулювання клітинного розвитку» в Інституті біофізики Академії наук СРСР в Пушкіно під Москвою, Директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директор координаційної ради Світового банку щодо підготовки освітнього проекту МОНУ, шеф-редактор освітнього видання «Управління освітою», едукатор курсу Світового банку з освітньої політики для регіону ЕСА, докторат з освітньої політики «Політика зміни в управлінні освітою», член асоціації «Крок за кроком», АКШУ, експерт програми проектуUNDP «Освітні інновації для покращення добробуту та подолання бідності», національний експерт Єврокомісії компоненту вдосконалення вчителів проекту «Громадянська освіта – Україна», національний експерт Світового банку компоненту «Професійний розвиток директорів шкіл", консультант WBI «Розвиток курсу освітньої політики для регіону ECA», експерт проекту ECORYS в Голандії, тренер проекту «Лідери освітніх ініціатив». Учасник стажувань в країнах ЄС, США, Ізріїля, чисельні публікації на тему освітньої політики.

 

Асистенти координаторів

 З польської сторони
  Катерина Танська - закінчила факультет прикладної лінгвістики в Інституті прикладної лінгвістики Варшавського Університету, вчитель і перекладач російської та англійської мов, спеціаліст у Відділенні розвитку громадських і цивільних компетенції, закінчила курс Гельсінського фонду з прав людини в області інтеркультурних компетенції, тренер інтеркультурних компетенції.

З української сторони
  Христина Гураль (Крицька) - закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «філолог, викладач англійської, іспанської мов та літератур», методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Львівського ОІППО, керівник гуртка англійської мови Львівської обласної малої академії наук, викладала практичний курс англійської мови, теорію та практику перекладу у Львівському інституті Міжрегіональної академії управління персоналом.

 

Tренери:

Здіслава Баранкєвич – педагог-психолог,

Kaтажина Кошевска – педагог-психолог, 

Moніка Вервіцка – психолог, 

Kристина Бжонкалік – тренер економічної і європейської освіти, 

Йоланта Чайковска – магістр історії Варшавського університету, 

Експерти проекту:

  • Kaтажина Кошевська,
  • Моніка Вервіцька,
  • др М. Ціхарська,
  • Kристина Бронжкалік,
  • Йоланта Чайковська,
  • Здіслава Баранкевич,
  • Богуміла Суровєц,
  • Роберт Зєлінські
  • Роман Шиян,
  • Ніна Дементієвська

Модерація Інтернет-ресурсів проекту:

  • Володимир Іванов
  • Маргарита Носкова

Тренери проекту в регіонах України

Шкільні клуби підприємництва

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »