Ресурси

Уроки з підприємницьким тлом: Навчальні матеріали
За заг. ред. Е. Бобінської, Р. Шияна, M. Товкало

Цей посібник вміщує методичні поради, які допоможуть розвивати підприємницьку компетентність учнів не тільки на уроках економіки чи основ підприємництва, а й у рамках інших шкільних предметів – біології, хімії, української мови, образотворчого мистецтва тощо. Окрім теоретичних засад та цікавих інтерактивних вправ авторства польських освітян, посібник подає майже 70 конспектів уроків із підприємницьким тлом, що їх розробили українські вчителі в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» (2014 р.).

Посібник призначений для вчителів, психологів, вихователів, опікунів шкільних клубів підприємництва, керівників ЗНЗ, представників неурядових організацій.


Щоденник занять

Шаблон конспекту уроку

Цілі проекту

Формуляр звіту

Програма курсу

Карта проекту

Зразок списку для отримання свідоцтв про проходження навчання

Зразок програми семінару-тренінгу

Евалюаційна анкета

Анкета учасника проекту (doc, 309 КБ)

Лист про проект 2012 (pdf, 1,16 МБ)

Партнерська угода (підписана 3 серпня 2012 року в Центрі розвитку освіти у Варшаві в центральному офісі установи по вул. Алеї Уяздовські 28, партнерами проекту п. Марленою Фалковською, заступником директора Центру розвитку освіти, та п Романом Шияном, директором ЛОІППО)

Партнерський договір про реалізацію Проекту "Шкільна академія підприємництва" (pdf, 2,2 МБ)

Umowa partnerska na rzecz realizacij Projektu "Szkolna Akademia Przedsiebiorczosci" (pdf, 2,2 МБ)

Партнерський договір щодо реалізації Проекту "Шкільна Академія Підприємництва 2" (pdf, 2,2 МБ)

Новини проекту
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Увага! Конкурс! (07.06.2016)
Оголошуємо конкурс на участь в українсько-польському проекті «Нова українська школа». Мета проекту – розроблення нових держстандартів для початкової, базової та старшої школи.
Всі новини »