Івано-Франківська область

Учасники - Мирослав Білогубка, Світлана Подолюк

Предмет - Математика

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Адреса: 76018, м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 3
Телефони:  (03422) 223 87, 224 93
Веб сайт: http://www.ippo.if.ua

Тренери проекту в області: Шкільні клуби підприємництва

Світлана Подолюк
             
Мирослав Білогубка

Блог тренерської групи

 

  1. Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. №3                
  2. Івано-Франківська гімназія №2
  3. Коломийська гімназія
  4. Долинська СШ І-ІІІ ст. №6
  5. Рогатинська гімназія
  6. Верхнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
  7. Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  8. Отинійська ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
  10. Надвірнянський ліцей

Новини учасника

Стартував дистанційний курс "Вивчаємо "Підприємництво 2.0 за програмою Intel "Шлях до успіху" (08.09.2013)

Дистанційний курс розроблений українськими фахівцями на основі навчального курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» міжнародної програми Intel «Шлях до успіху» і впроваджується в рамках українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва».Навчання в дистанційному курсі, що складається з 7 модулів, відбудеться з 9 вересня по 5 жовтня 2013. Виконуючи практичні та тестові завдання учасники курсу зможуть отримати одразу 2 сертифікати - Кампанії Intel та українсько-польського проекту і матимуть право викладати цей курс для учнів та вчителів.Програма курсу та розклад занять передбачають самостійне виконання завдань під керівництвом та за допомогою тьюторів, участь в вебінарах і конференціях.Бажаємо успіхів!

Зареєструйся на дистанційний курс "Вивчаємо "Підприємництво 2.0"! (19.08.2013)

Дистанційний курс розроблений українськими фахівцями на основі навчального курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» міжнародної програми Intel «Шлях до успіху» і впроваджується в рамках українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва».

Тренінг у Польщі (16.06.2013)

З 16 по 23 червня у Сулеювку, що під Варшавою відбувається тренінг для координаторів проекту "Шкільна академія підприємництва". План тренінгу передбачає: підготовку тренерів до проведення дистанційного курсу з основ підприємництва (ІКТ група), підготовку тренерів до роботи з керівниками навчальних закладів, заглиблення у світоглядно-філософські основи Кеш-Флоу, екскурсії до Національного банку Польщі та Варшавської фондової біржі і ще багато інших цікавих подій.Детально з матеріалами тренінгу можна ознайомитися на порталі проекту sae-ukraine.org.ua

Як розвинути підприємницькі здібності підлітка? (27.05.2013)

27–28 травня на базі Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувається підсумкова конференція щодо впровадження проекту “Шкільна Академія Підприємництва”.

Відбудеться конференція (13.05.2013)

Згідно плану роботи Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2013 рік 27-28 травня на базі ЛОК «Лімниця» відбудеться підсумкова конференція по впровадженню проекту «Шкільна академія підприємництва» у закладах освіти Івано-Франківської області.

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »