Київська область

Учасники - Ірина Мазуркевич

Предмет - Біологія

Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Адреса: 02152, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37
Телефони: (04463) 51240
Веб сайт: http://www.kristti.com.ua 

Тренери проекту в області: Шкільні клуби підприємництва:

Блог тренерської групи Київської області

Ірина Мазуркевич, методист центру дистанційного навчанн

  1. Славутицький ліцей
  2. Рокитнянський районний ліцей
  3. Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Яготинського району
  4. Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 м. Фастова
  5. Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ставищенської району
  6. Іванківський районний ліцей
  7. Броварська спеціалізована школа I-III ступенів № 5
  8. Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білоцерківського району
  9. Білоцерківський колегіум

Новини учасника

12 вересня 2013 року на базі КОІПОПК проведено круглий стіл з керівниками загальноосвітніх закладів, учасник (13.09.2013)

12 вересня 2013 року на базі КОІПОПК проведено круглий стіл з керівниками загальноосвітніх закладів, учасниками польсько-українського освітнього проекту «Шкільна академія підприємництва»Читати далі...

До уваги директорів шкіл!12 (11.09.2013)

До уваги директорів шкіл!12.09.2013 у КОІПОПК відбудеться круглий стіл для директорів пілотних шкіл проекту "Шкільна академія підприємництва"План заходу можна переглянути тутЧекаємо на зустріч!

До уваги опікунів шкільних клубів!Вітаю вас з вдалою реєстрацією на дистанційний курс навчання за програмою (10.09.2013)

До уваги опікунів шкільних клубів!Вітаю вас з вдалою реєстрацією на дистанційний курс навчання за програмою Intel!З усіма навчальними матеріалами можна ознайомитись, перейшовши за посиланням:Дистанційний курс "Вивчаємо "Підприємництво 2.0 за програмою Intel "Шлях до успіху". Версія 2:Ми вже розпочали наше навчання! хто ще не приєднався - підтягуйтесь!Свої запитання надсилайте на мою адресу, або адресу чергового тьютора курсу: kurs2013@gmail.com Бажаю успіхів!

До уваги опікунів шкільних клубів! (30.08.2013)

Зареєструйся на дистанційний курс «Вивчаємо Підприємництво 2.0»! Дистанційний курс розроблений українськими фахівцями на основі навчального курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» міжнародної програми Intel «Шлях до успіху». Навчання в дистанційному курсі, що складається з 7 модулів, відбудеться 9 вересня до 5 жовтня 2013 року. Виконуючи практичні та тестові завдання ви зможете отримати одразу 2 сертифікати - Компанії Intel та українсько-польського проекту і зможете викладати цей курс для учнів і викладачів.Програма курсу та розклад занять передбачають самостійне виконання завдань під керівництвом та за допомогою тьюторів, участь в вебінарах і конференціях.Заявки приймаються з 15 серпня по 6 вересня 2013 року.

До уваги шкільних клубів підприємництва!Розпочато конкурс на кращий шкільний клуб!На першому етапі конкурсу (15.08.2013)

До уваги шкільних клубів підприємництва!Розпочато конкурс на кращий шкільний клуб!На першому етапі конкурсу буде відібрано 3 найкращі клуби, з яких компетентне журі обере найкращого. Клуб-переможець кожної області матиме можливість поїхати на конференцію до Польщі!Критерії оцінювання клубів читайте тут.

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »