Полтавська область

Новини учасника

Проведено тренінг «Принципи активного навчання. Гра «Cashflow» (11.04.2014)

10 квітня 2014 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг «Принципи активного навчання. Гра «Cashflow». Учасниками тренінгу стали учні 8-ми ЗНЗ і ПТНЗ області, що є членами учнівських клубів підприємництва, й вчителі економіки та психологи - керівники цих клубів.

Методика проведення економічної гри «Cashflow» (21.01.2014)

16 січня 2014 року на базі ПУЕТ відбувся навчально-методичний семінар "Методика проведення економічної гри «Cashflow». Його учасники - вчителі економіки та психологи ЗНЗ та ПТНЗ, що в 2013 році проходили підготовку в українсько-польському проекті «Шкільна академія підприємництва-2».

Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »