13Жов

ІІ етап навчання в рамках проекту «Шкільна академія підприємництва-3» у Львові

В рамках проекту «Шкільна академія підприємництва-3» у Львові 6-8 жовтня 2015 р. відбувся ІІ етап навчання, в якому взяли участь викладачі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які відповідають за методичний супровід навчальних дисциплін.Викладачі ознайомилися з основними етапами польсько-українського проекту, активно попрацювали над питаннями поширення здобутого досвіду серед учителів. Отримали методичні поради, які допоможуть розвивати підприємницьку компетентність учнів не лише на уроках економіки, а й на інших навчальних предметах. Як і було заплановано  заняття проводили тренери інститутів-партнерів проекту Валентина Вітюк та Надія Ткачук з Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти й Мирослава Товкало та Ірина Синя із Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Фотогалерея події >>

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »