13Лис

«Шкільна академія підприємництва» - у роботу вчителів трудового навчання!

Починаючи з 2005 року Польський Осередок розвитку освіти у співпраці з Львівським обласним інститутом післядипломної освіти реалізує в рамках програми «Польська допомога» проекти, ідея яких – підтримати зміни в системі освіти України, що сприятимуть інтенсифікації демократичних процесів в українських школах. Кроком уперед до змін є проект «Уроки з підприємницьким тлом».

Креативність, інноваційність, здатність ризикувати й планувати заходи, що допоможуть досягти окреслених цілей – людські вміння, на які є найбільший попит сучасних роботодавців і які життєво необхідні для успішності сучасної молодої людини.

13 листопада 2015 року у рамках польсько-українського проекту «Шкільна Академія Підприємництва-3» на базі НВК №11 м.Артемівська пройшов семінар-тренінг для вчителів трудового навчання і технологій м.м. Артемівська, Соледара, Часів Яру,  Артемівського району. Метою зустрічі стала підготовка вчителів трудового навчання і технологій до формування в умовах сучасної школи підприємницької компетентності учнів засобами інтегрованих уроків із «підприємницьким тлом».

Методист відділу технологій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Світлана Панченко познайомила присутніх з інноваційним проектом «Шкільна Академія Підприємництва-3», необхідністю формування в сучасних умовах підприємницької компетентності школярів, презентувала навчальний посібник «Уроки з підприємницьким тлом».

Семінар відбувся в активній тренінговій формі. Учасники працювали в групах, виконували інтерактивні вправи, проводили симуляційні ігри, аналізували конспекти уроків з підприємницьким тлом, що розробили українські вчителі в рамках цього проекту. Також були обговорені шляхи застосування ефектів проекту та творення підприємницького тла через різні форми роботи на уроці трудового навчання, технологій.

Наприкінці заходу Світлана Панченко презентувала збірку уроків щодо використання підприємницької компетентності на уроках трудового навчання, розроблених вчителями нашої області.

Підприємницька компетентність – інтегральна психологічна якість особистості, яка виявляється в мотивованій здатності до творчого пошуку і реалізації нових ідей, дає змогу вирішувати різноманітні проблеми в повсякденному, професійному, соціальному житті. Нам, шановні колеги, формувати підприємницьку компетентність у нового покоління українців. Отже, успіху тобі, проекте! 

Дивитись фоторепортаж...

Джерело: ippo.dn.uа
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »