12Сiч

15-19 березня 2015, Кшижова, Польща. З двох зроби три – …як організувати тристоронню зустріч молоді?

Опис проекту

Україну, Польщу та Німеччину поєднує не тільки історія. Останні зміни в Європі, а саме розширення Шенґенської зони до кордонів України, дають кращі можливості для міжнародної та освітньої співпраці. Ми отримуємо нагоду поєднати досвід і проекти та розширити двосторонні програми міжнародних шкільних обмінів, що реалізуються сьогодні.

Під час семінару ми б хотіли обговорити можливості та аспекти тристоронніх зустрічей молоді. Ласкаво запрошуємо до участі всіх вчителів, педагогів та інших аніматорів шкільного обміну, зацікавлених цією тематикою та налагодженням тристоронньої співпраці.

Цілі

  • Налагодження зв’язків між школами України, Німеччини та Польщі, зацікавленими в реалізації тристоронніх зустрічей молоді
  • Обмін досвідом і консультації щодо практичних та організаційних аспектів тристороннього шкільного обміну.
  • Можливості дофінансування українсько-польсько-німецьких молодіжних зустрічей.
  • Ознайомлення з формальними питаннями організації шкільного обміну.
  • Розвиток умінь управляти проектами шкільного обміну.

Методи

Робота під час семінару відбуватиметься у невеликих групах, що сприяють обміну досвідом. Зустріч буде доповнена практичними заняттями, дискусіями та порадами експертів.

Програма проводитиметься тримовною командою. Синхронний переклад буде забезпечено

Заявка на участь

Інформація про проект

Джерело: http://dialog.lviv.ua/z-dvoh-zroby-try-2015/
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »