02Жов

16 вересня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося засідання творчої групи вчителів біології, які залучені до участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом»

16 вересня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося засідання творчої групи вчителів біології, які залучені до участі в українсько-польському проекті «Уроки з підприємницьким тлом».

Учасників творчої групи привітала Світлана Федорівна Одайник, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка вручила вчителям сертифікати Центру розвитку освіти (Варшава), що засвідчують їх участь в реалізації українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».

Проект надзвичайно потрібний українській освіті, бо демонструє можливість формувати підприємницьку компетентність серед молоді не тільки на уроках економіки, а й у рамках вивчення інших шкільних предметів.

Учителі підготували конспекти уроків біології відповідно до визначених координаторами проекту завдань. Катерина Вікторівна Мазаєва та Зоя Володимирівна Філончук, координатори проекту в Херсонській області,  разом з учителями визначили напрями подальшої роботи, а саме – час апробації методичних розробок, їх удосконалення, підготовку до публікації.

За результатами роботи учасників проекту з 18 областей України наприкінці 2014 року побачить світ посібник з методичними рекомендаціями щодо організації уроків із підприємницьким тлом з різних навчальних дисциплін та конспектами таких уроків. 

Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »