01Жов

Creative Enterprise: британська рада розпочинає першу в Україні спеціалізовану бізнес-програму для креативних підприємців

Британська Рада розпочинає програму Creative Enterprise в Україні з метою підтримки креативних підприємців у запуску та просуванні нового бізнесу. Вже понад три роки проект доводить свою ефективність по всьому світу, в Україні ж до нього приєднаються Київ, Харків, Львів та Одеса. 

Методологія та навчальна програма розроблялися британською агенцією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta, що займається розвитком креативної економіки Великобританії. Перевагами тренінгу в рамках глобальної програми Creative Enterprise від Британської Ради вже скористались сотні креативних підприємців Китаю, Бразилії, Нігерії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Росії, В’єтнаму, Македонії, Албанії, Туреччини та Ізраїлю.

Коментує Пабло Росселло, Директор із розвитку арт-програми Британської Ради в Україні:

«Креативні підприємці є ключовими фігурами індустрії креативних економік. Саме вони виступають основним об’єднуючим фактором між талантом митців та їхньою аудиторією, тому підтримка їхньої роботи – вкрай необхідна. Британська Рада відзначає та заохочує підприємництво в культурному секторі вже більш ніж 15 років, саме тому ми особливо раді запуску цього успішного проекту в Україні.  Creative EnterpriseUkraine – це спроба розпізнати та підтримати молодих підприємців, котрі працюють у культурній сфері, а також допомогти малому та середньому бізнесу. Здорове зростання сектору малого та середнього бізнесу має надважливе значення для економічного зростання країни та забезпечення нових можливостей для працевлаштування. Зазвичай, внесок малих та середніх підприємців у ВВП країни складають до 60%, в той час як в Україні цей показник наближений до 15%». 

У перший рік свого функціонування в Україні програма матиме вигляд 5-денного тренінгу в Києві, Харкові, Львові та Одесі. Кожен із тренінгів відбуватиметься за підтримки локального партнера – креативного хабу або коворкінгу: в Києві – це «Часопис», в Харкові – «Spalah», «Pawillion» – у Львові та «ImpactHub»в Одесі. Додатковий шостий день тренінгу відбудеться за підтримки партнера проекту, компанії Price water house Coopers (PwC) Україна, де учасників ознайомлять із питаннями реєстрації бізнесу в Україні та основами податкового і бухгалтерського обліку.

До участі в програмі запрошуються як креативні підприємці, котрі прагнуть вдосконалити власну справу, так і початківці, що хочуть перетворити власні творчі ідеї в потужний бізнес. Тренінги надаються лише для спеціалістів креативних та культурних індустрій.

Кожен із майстер-класів проводе акредитований тренер британської агенції Nesta.

Розклад проекту:

Київ: 23-27 листопада, 2015 (Часопис)

Харків: 30 листопада – 4 грудня, 2015 (Spalah)

Львів: 1-5 лютого, 2016 (Pawillion)

Одеса: 8-12 лютого, 2016 (Impact Hub Odessa)

На завершення програми учасники отримають змогу позмагатись за невеликі гранти для розвитку своєї ідеї (ми надамо 20 грантів до 15 000 гривень кожен) та нематеріальну підтримку (навчання, менторство, членство) від кожного локального партнера.

Більше інформації про проект та умови участі – на сайті:
http://www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise/programme 

Creative Enterprise: Ukraine – це частина масштабної арт-програми Британської Ради в Україні, що відзначає талановитих представників сфер музики, фільму, образотворчого мистецтва, театру та креативних індустрій. Ми працюємо у партнерстві з основними культурними ініціативами в Україні та Великобританії задля зміцнення зв’язків між нашими країнами.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »