27Тра

Дніпропетровський школяр став українським фінансовим генієм року

Випускника дніпропетровської школи № 118 Девіда Езекелі визнано фінансовим генієм 2016 року серед українських школярів. За перемогу в національній фінансовій олімпіаді школяр отримав 50 000 гривень на подальше навчання. У цілому ж в олімпіаді взяли участь діти з 268 українських міст і сіл.

25 травня в Дніпропетровську визначали фінансового генія року серед випускників загальноосвітніх шкіл. У фіналі всеукраїнської економічної олімпіади «Фінансовий геній», яку вже четвертий рік поспіль проводить ЮніорБанк, боролися 18 юних фінансистів, які отримали максимальну кількість балів у першому турі змагання. Переможцем олімпіади «Фінансовий геній» та власником головного призу 50 000 гривень на оплату навчання у виші став випускник дніпропетровської школи № 118 Девід Езекелі. 



«Я дуже радий, що став переможцем, оскільки планую вступати на вечірнє відділення вишу, де немає бюджетного фінансування, і відразу ж після школи йти працювати, мабуть, у ПриватБанк, – говорить переможець «Фінансового генія». – Вчитися в транспортному університеті, бути пов’язаним із залізницею – моя дитяча мрія, а керування підприємством і проектний менеджмент – це те, чим я захоплююсь і зараз займаюсь».

Замість аркушів паперу й ручок учасники «Фінансового генія» використовують ноутбуки та планшети, а звичні тести та завдання замінюють бізнес-кейси, розроблені топ-менеджерами банку. У фіналі олімпіади школярі запропонували свої проекти розвитку ЮніорБанку та пройшли захопливий командний квест поверхами головного офісу ПриватБанку. І нарешті – оголошення переможця, вручення призів і подарунків генеральним заступником голови правління ПриватБанку Юрієм Пікушем.

«Сьогодні школярі набагато краще за батьків розбираються в нових технологіях, активно користуються смартфонами. Багато наших послуг, мобільних додатків як раз орієнтовані на молоде покоління, – говорить Юрій Пікуш. – Звичайно, я запрошую всіх юних фінансистів після закінчення навчання на роботу до банку, й обов’язково, коли будете вчитися, попрацюйте в Контакт-центрі, це допоможе вам навчитися комунікувати з людьми».

Усього ж за право вважатися фінансовим генієм цього року змагалася майже 1 000 випускників шкіл з 268 населених пунктів України. «Фінансовий геній – 2016» став і рекордсменом за успішним виконанням конкурсних завдань, рівень складності яких, до речі, не завжди під силу навіть студентам економічних вишів. Завдання першого туру олімпіади успішно виконали 258 учасників, а до фіналу олімпіади увійшли 20 випускників, які набрали максимально можливі 80 конкурсних балів.

Четверта всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл «Фінансовий геній» стартувала 1 лютого. На відміну від академічних шкільних олімпіад, у «Фінансовому генії» можуть брати участь випускники будь-якої української школи. Протягом трьох тижнів через Інтернет конкурсанти повинні були виконати тести та завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи. Після виконання тестів і вирішення задач усім учасникам «Фінансового генія» нараховувалися конкурсні бали, за сумою яких найкращі олімпійці увійшли до фіналу.


Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »