30Жов

Херсонська область Навчання вчителів біології

19-20 жовтня 2015 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради в межах польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3», співфінансованого Програмою польської допомоги з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, відбувся семінар-тренінг з підготовки вчителів біології до впровадження в навчальних закладах області «Уроків з підприємницьким тлом».

Зоя Володимирівна Філончук, обласний координатор проекту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», представила основні етапи польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва», його місце в реалізації компетентнісного підходу в шкільній освіті; ознайомила з метою та завданнями останньої складової проекту – «Шкільна академія підприємництва 3». 

Катерина Вікторівна Мазаєва, викладач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін, завідувач науково-методичної лабораторії біології та основ здоров’я КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», ознайомила учасників семінару з інтерактивними технологіями, методами і формами роботи з учнями; методикою створення конспектів уроків, метою яких є формування ключових компетенцій, визначених Радою Європи з питань освіти.

Учасники тренінгу з’ясували сутність понять «підприємництво» та «підприємливість», «підприємницька компетентність»; визначили, що необхідною складовою у досягненні успіху є оволодіння такими компетенціями, як ініціативність та підприємливість.

Під час практичної частини семінару-тренінгу здійснено підготовку вчителів біології до написання конспектів уроків з підприємницьким тлом.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »