24Гру

Конференція «Формування підприємницької компетенції учнів у загальноосвітніх навчальних закладах»

17.12.2014 у Сумському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась конференція «Формування підприємницької компетенції учнів у загальноосвітніх навчальних закладах». Її метою було підведення підсумків дворічної роботи за двома польсько-українськими проектами: «Шкільна Академія Підприємництва-2» та «Уроки з підприємницьким тлом». Учасниками конференції стали шкільні лідери обох проектів, методисти та викладачі інституту.


Урочистим було відкриття конференції (Медведєв І.А., в.о. ректора Сумського ОІППО). Активне обговорення викликали теоретичні питання: «Компетентнісний підхід – запорука оновлення якості освіти» (Попов В.Д., координатор проекту), «Розвиток у учнів підприємливості та ініціативності – завдання сучасної української освіти» (Троіцька М.Є., координатор проекту); та знайомство з досвідом роботи у проекті Шкільної академії підприємництва «Друга хвиля»     Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. І.М.Лукаша (Федоренко І.Л., практичний психолог) та формування підприємницької компетентності учнів на уроках географії та економіки, позакласних заходах Роменської загальноосвітньої        школи І-ІІІ ступенів №5 (Бартош Є.М., вчитель географії та економіки)

Відбулась презентація посібника «Уроки з підприємницьким тлом». На майстер-класах учасники конференції познайомились з фрагментами уроків (Філатова С.Ю., вчитель географії та економіки; Семененко С.М., практичний психолог;  Чешенко С.В., практичний психолог; Дудецька Є.І., практичний психолог), що ввійшли до посібника і, отримавши досвід розвитку власної підприємливості та ініціативності, змогли ще раз упевнитись в актуальності роботи у проектах.На закінчення роботи конференції у груповому обговоренні було визначено, які  саме методи, прийоми, підходи, позиції забезпечують підприємницьке тло уроків.

Учасники високо оцінили рівень проведення конференції, атмосферу, що панувала під час її роботи, висловили сподівання на продовження роботи.

У день конференції, вже після неї, ми ще раз зустрілись із знаком «Польська допомога» вже  на вантажівках гуманітарної допомоги з Польщі.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »