09Вер

Методичний семінар - робота над сценаріями уроків з підприємницьким тлом

В п'ятницю, 5 вересня 2014 року в Центрі розвитку освіти у м. Варшава відбулася зустріч Еви Дудек, Держсекретаря Міністерства національної освіти РП з  учасниками проекту "Уроки з підприємницьким тлом", який є співфінансованим в 2014 році в рамках програми польської співпраці Міністерства закордонних справ РП .

Гостей з України привітала пані Марлена Фалковська, заступник директора Центру розвитку освіти. В нараді взяли участь координатори проекту Ева Бобінська (ORE), Роман Шиян (ЛОІППО) і 30 методистів, працівників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з 18 регіонів України. Під час зустрічі вони обговорили завдання, пов'язані з реалізацією проекту, майбутню публікацію, можливості подальшої співпраці у найближчі роки і очікувані наслідки проекту.

     
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »