09Вер

Методичний семінар - робота над сценаріями уроків з підприємницьким тлом

В п'ятницю, 5 вересня 2014 року в Центрі розвитку освіти у м. Варшава відбулася зустріч Еви Дудек, Держсекретаря Міністерства національної освіти РП з  учасниками проекту "Уроки з підприємницьким тлом", який є співфінансованим в 2014 році в рамках програми польської співпраці Міністерства закордонних справ РП .

Гостей з України привітала пані Марлена Фалковська, заступник директора Центру розвитку освіти. В нараді взяли участь координатори проекту Ева Бобінська (ORE), Роман Шиян (ЛОІППО) і 30 методистів, працівників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з 18 регіонів України. Під час зустрічі вони обговорили завдання, пов'язані з реалізацією проекту, майбутню публікацію, можливості подальшої співпраці у найближчі роки і очікувані наслідки проекту.

     
Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »