29Жов

Навчання ініціативності та підприємливості вчителів німецької мови

На виконання Договору про міжнародну співпрацю та листа Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 № 2/2-13-1939-15 «Про реалізацію польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва» 27-28 жовтня 2015 року відбулося навчання вчителів німецької мови щодо запровадження проекту «Шкільна академія підприємництва - 3». У навчанні на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти  взяли участь 20 педагогів Чернівецької області.

Навчання було проведене тренерами Блажевською Наталією Василівною, методистом науково-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин та Унгурян Іриною Корнеліївною, викладачем кафедри педагогіки, психології і теорії управління освітою.  В ході роботи були розглянуті наступні питання: формування ключових компетенцій учнів у навчально-виховному процесі; впровадження компетентності - підприємливість та ініціативність; використання активних методів навчання, їх зміст та класифікація; постановка цілей та очікуваних результатів уроків з підприємницьким тлом. 

Протягом навчання учасники на практиці ознайомилися із активними формами роботи з дорослими, аналізували та обговорювали уроки з підприємницьким тлом, моделювали власні фрагменти уроків.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »