28Жов

Навчання ключової компетентності ініціативності та підприємливості координаторів учнівського самоврядування Буковини

Сучасна суспільно-політична ситуація, в яку вступає наша  країна, інноваційні зміни в системі шкільного виховання висувають нові вимоги до особистості лідера будь-якої формації, зокрема і класного колективу. Лідер – це особистість, яка має авторитет у групі і за якою група визнає право бути організатором діяльності й регулювати стосунки в ній

В рамках роботи обласної школи лідерів  учнівського самоврядування методистом НМЦ виховної роботи ІППОЧО, координатором обласної ради Чернівеччини Ольгою Осовською проведено на базі Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сторожинецького району навчання координаторів діяльності учнівського самоврядування з питань  формування в лідерів учнівського самоврядування  ключової компетентності ініціативності та підприємливості, задіяних в реалізації Міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва - 3». Робота з представниками шкільного самоврядування посіла значне місце в діяльності освітніх закладів Чернівецької області.

Виховний потенціал учнівського самоврядування в загальноосвітніх навчальних закладах  області надзвичайно потужний: він уводить особистість у світ лідерства, формує соціальні можливості, розвиває самодіяльність й ініціативу дітей, забезпечує здатність самостійно приймати рішення, культивує в учнівської молоді позицію, за якої вона є господарем власних дій. Саме цим цілям відповідає запропонований курс.

У ході навчання учасниками тренінгу було презентовано посібник «Уроки з підприємницьким тлом», опрацьовано покроково підтримку лідерських ініціатив. Презентовано активні методи навчання для лідерів учнівського самоврядування для впровадження у навчальних заходах в ЗНЗ області. Проведено практичне заняття щодо організації заходів із використанням підприємницьких компетенцій.

Фотогалерея події >>

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »