13Жов

Навчання консультантів-методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області в рамках реалізації українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва - 3»

6-8 жовтня 2015 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, на виконання Договору про міжнародну співпрацю та листа Міністерства освіти  і науки України від 25.09.2015 № 2/2-13-1939-15 «Про реалізацію польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва» відбулося навчання консультантів-методистів щодо запровадження проекту «Шкільна академія підприємництва - 3». У навчанні взяли участь 12 методистів ІППОЧО з базових дисциплін та 4 тренери.

Учасників навчання та запрошених тренерів Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти привітав директор ІППОЧО ГригорійБілянін, який відзначив важливість підготовки учнів навчальних закладів як підприємливої особистості, готової для подальшої адаптації у суспільстві.

У ході навчання основними питаннями, які розкрили тренери Наталія Куриш (завідувач науково-методичним центром менеджменту та координації діяльності РМК/ММК ІППОЧО), Ірина Унгурян (викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО), Світлана Подолюк(методист з географії та основ економіки лабораторії природничо-математичних дисциплін Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) та Лілія Козак (методист інформаційно-методичного центру відділу освіти Надвірнянської РДА Івано-Франківської області) були формування ключових компетенцій учнів у навчально-виховному процесі; впровадження компетентності - підприємливість та ініціативність; використання активних методів навчання, їх зміст та класифікація; постановка цілей та очікуваних результатів уроків з підприємницьким тлом. Протягом навчання учасники на практиці ознайомилися із активними формами роботи з дорослими та учнями, аналізували та обговорювали конспекти уроків з підприємницьким тлом, моделювали власні фрагменти уроків із їх подальшим представлення своїм колегам.


У перспективі консультанти-методисти будуть проводити аналогічні навчання із вчителями ЗНЗ з метою запровадження у навчально-виховний процесу уроків з підприємницьким тлом.

Фотогалерея семінару >>

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »