08Лип

Навчання в Івано-Франківську

Підтримка сталого соціально - економічного розвитку України в галузі освіти як і раніше відбувається за рахунок реалізації наступного проекту Шкільної Академії Підприємництва 3 "Уроки з підприємницьким тлом". До проекту запрошено 30 представників 18 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Вони уже брали участь у попередніх проектах, що реалізувалися ОRЕ, в таких як: Шкільна Академія Підприємництва 1 і 2 або Лідери Освітніх Ініціатив. Ці тренери уже є готовими до роботи за допомогою активних методів, до формування цільових груп, мотивуючи своє оточення до реалізації нових ідей в галузі підприємництва в наступні роки діяльності в Україні. В своїх областях України вони керуватимуть групою вчителів, які підготують плани уроків, для формування ключових компетенцій - підприємництва та ініціативності, з різних навчальних предметів.

У всьому проекті візьмуть участь близько 300 вчителів, які здійснюватимуть пілотні уроки для 4500 учнів. Опробувані конспекти уроків, будуть опублікованими у посібнику для вчителів, що сприятиме розвитку засад підприємництва та ініціативності у викладанні різних предметів. Публікація "Уроки з підприємницьким тлом", яку буде представлено на конференціях і семінарах в 18 регіонах України, і стане кінцевим етапом цьогорічного проекту.

Поява посібника, авторами якого будуть українські вчителі-практики, стане кульмінацією трьох років підготовки вчителів українських шкіл до змін у методах та змісті навчання підприємництву та розвитку 7 ключових компетенцій загалом.

23 - 28 червня 2014 р. в Івано-Франківську відбувся тренінг для 30 представників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, метою якого була підготовка українських тренерів до підтримки вчителів різних предметів у створенні міждисциплінарних планів уроків з підприємницьким тлом.

Наступним етапом їхньої роботи в проекті буде проведення 20-годинного навчання для вчителів своєї області впродовж 1-7 липня.

Українські тренери зустрінуться знову на початку вересня у Варшаві для обговорення найкращих конспектів уроків, що й увійдуть до публікації "Уроки з підприємницьким тлом"

Презентації:

Підтримка в процесі запровадження змін "Уроки на тлі підприємництва"
Автори - Катажина Кошевська, Monika Werwicka

Вчитель та груповий процес, що відбувається у ШКП

Групові процеси
Автори - Moніка Вервіцка, Kaтажина Кошевска

Соціальна компетенція важлива у підприємливості: управління собою та взаємовідносинами

Підлітковий період: Чи така поведінка є нормальною?

Як вчити цікаво та ефективно?
Автор-Єва Бабінська

Методика викладання
Автор-Єва Бабінська

Ключові компетенції
Автор-Єва Бабінська

 
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »