20Жов

Навчання в рамках проекту «Шкільна академія підприємництва – 3» відбулося на Миколаївщині

З 13 по 16 жовтня 2015 р. у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для методистів та викладачів у рамках польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва – 3». Навчання провели тренери проекту Любов Гончаренко, Зоя Філончук , Катерина Мазаєва з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти») та Ольга Слюсар і Оксана Шевченко з Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Протягом навчання учасники ознайомилися з основними етапами проекту, з’ясували сутність поняття «підприємницька компетентність», аналізували та обговорювали конспекти уроків , розробили і представили власні програми підготовки вчителів різних предметів до створення і впровадження уроків з підприємницьким тлом.

Перспективними шляхами подальшої реалізації проекту є навчання для молодих учителів та учителів, які працюють у інтернатних закладах.
Приємною несподіванкою для організаторів та учасників стала зустріч із тренером проекту Юрієм Митрофаненком (м. Кіровоград), який поділився досвідом із упровадження уроків з підприємницьким тлом та надав методичні поради.Фотогалерея події >>

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »