16Гру

Oбласна конференція «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху»

11 грудня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася обласна конференція «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху» (за підсумками польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»). (за підсумками польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»). 

Відкрили конференцію Лідія Слободенюк, кандидат психологічних наук, проректор з навчально-методичної роботи, і Світлана Одайник, кандидат педагогічних наук, проректор з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти. З побажанням плідної роботи до учасників конференції звернулася Галина Юзбашева, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін.

У роботі конференції взяли участь вчителі біології, учасники польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», шкільні лідери та учні, учасники проекту «Шкільна академія підприємництва-2», а також вчителі – слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Зоя Філончук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін, представила хронологію польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», його місце у реалізації компетентнісного підходу в природничій освіті.

Катерина Мазаєва, завідувач науково-методичної лабораторії біології і основ здоров’я, визначила особливості підготовки вчителів до написання конспектів уроків біології з підприємницьким тлом, а саме, технології, методи та форми роботи з учнями.

Тетяна Мороз, вчитель біології Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31, ознайомила присутніх з методикою створення конспекту уроку біології з підприємницьким тлом, ходом його апробації, результатами діагностики учнів. Учитель представила деякі форми роботи з учнями, з тих, що застосувала на уроці.

Шкільні лідери проекту «Шкільна академія підприємництва-2», Тетяна Кисельова, вчитель економіки спеціалізованого НВК спортивного профілю «Загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. – вище училище фізичної культури», та її учні – члени клубу підприємництва, і Лариса Пішко, вчитель економіки Цюрупинської гімназії, представили роботу клубів підприємництва у відповідних навчальних закладах.

Зоя Філончук і Катерина Мазаєва, координатори проекту, презентували навчальний посібник «Уроки з підприємницьким тлом».

Завершилася конференція проведенням дискусії щодо перспектив імплементації проекту в навчальних закладах Херсонської області.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »