15Гру

Підсумкова конференція Одеської області

08 грудня 2014 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбулася підсумкова конференція педагогічної спільноти Одещини у рамках україно-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». 

На конференції були присутні координатори проектуз  Республіки Польща – Ева Бобінська (Осередок розвитку освіти), з України – Роман Шиян та Мирослава Товкало (Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти), Любов Задорожна (Одеський обласний інститут удосконалення вчителів). 

З вітальним словом виступила Ева Бобінська. Вона подякувала всім учасникам за плідну роботу і презентувала творчий продукт україно-польського проекту – збірник «Уроки з підприємницьким тлом». Використовуючи новітні інформаційні технології (програма Presi), Пані Ева визначила умови створення збірника, його сутність та роль у формуванні ключових компетенцій, зокрема компетенції ініціативності та підприємливості, через впровадження у загальноосвітній процес уроків на основі підприємливості. 

У свою чергу Роман Шиян наголосив про актуальність проекту «Уроки з підприємницьким тлом», який є частиною системи освітніх проектів з реалізації компетентнісно спрямованого навчання.

Про значення та вагомість роботи у міжнародних проектах для педагогічного загалу й усього освітнього процесу області наголосила Любов Задорожна. Працівники інституту разом з педагогами та учнями загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області активно й плідно працюють у різноманітних освітніх проектах, створюють освітні продукти, удосконалюючи при цьому освітнє середовище.  Мирослава Товкало повідомила учасників конференції про умови відбору методичних розробок уроків, що ввійшли до збірника, зокрема як редактор збірника відзначила плідну працю учасників творчої групи Одеської області, які створили цікаві, змістовні конспекти уроків.

У ході конференції тренери проекту Лариса Холостенко та Лариса Кононенко та вчителі – автори уроків поділилися тими новими власними ідеями, які були реалізовані в конспектах уроків саме з метою формування в учнів ключових компетенцій, серед яких виокремлюється кометенція ініціативності та підприємливості. Насамкінець учасники конференції прийняли рішення продовжити роботу з подальшого впровадження у навчально-виховний процес освітніх закладів області уроків, які допоможуть системно формувати в учнів компетенції ініціативності та підприємливості.

Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »