22Гру

Про перебіг семінару-практикуму «Уроки з підприємницьким тлом»: звітує Кіровоградщина

10 грудня на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» відбулася конференція, у якій взяли участь 21 учасник. Організатори заходу – Гельбак Анжела та Митрофаненко Юрій – представили кінцевий результат роботи в проекті – публікацію з методичними рекомендаціями та навчальними матеріалами, спрямованими на розвиток підприємницьких навичок.
В практичній частині конференції було презентовано методичні знахідки вчителів-практиків регіону. Гнатенко Світлана, вчитель історії та правознавства Новоукраїнської гімназії № 7, розробка уроку з правознавства якої увійшла до збірника, представила учасникам новий урок з історії за темою «Реформація». Приємно відзначити, що до основних учасників, які представляють освітню галузь «Суспільствознавство» долучилася учитель математики Первозванівської ЗШ І-ІІІ ст. Курлова Оксана, яка теж презентувала  урок  алгебри у 8 класі. 

Учасники конференції отримали методичні рекомендації щодо спрямування навчально-виховного процесу на формування підприємницьких компетенцій у школярів з використанням проектних технологій, інтерактивних методів та форм, ознайомились з перспективним досвідом педагогів області. 
Кожен учасник отримав примірник навчальних матеріалів «Уроки з підприємницьким тлом» в подарунок.  Щиро сподіваємось на плідну співпрацю Кіровоградського регіону з ЛОІППО та Осередку розвитку освіти у Варшаві у новому проекті «Шкільна академія підприємництва 3».

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »