02Лис

Проведено тренінг у рамках польсько-українського проекту “Шкільна академія підприємництва 3”

6-8 жовтня 2015 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг у рамках польсько-українського проекту “Шкільна академія підприємництва 3”. Учасниками тренінгу стали методисти-предметники ПОІППО ім. М.В. Остроградського та завідувачі Р(М)МК.

Тренінг провели досвідчені тренери з  Сумського ОІППО — старший викладач кафедри психології Троїцька М.Є. і методист Попов В.Д.  та Полтавського ОІППО — проректор з науково-методичної роботи Кирилюк М.В. і методист відділу природничо-математичних дисциплін Шкоденко Л.А.

Учасники тренінгу ознайомилися з можливостями розвитку й формування в учителів та учнів такої ключової компетентності як “підприємливість та ініціативність”. Особливо дискусійно пройшла практична частина тренінгу, яка стосувалася уроків “з підприємницьким тлом”.

Підбиваючи підсумки тренінгу, учасники заходу відмітили, що використання уроків “з підприємницьким тлом” – це шлях до забезпечення якісної освіти учнів.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »