09Жов

Семінар-практикум «Шкільна академія підприємництва 3» в Кіровоградській області

З метою реалізації польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3» з 30 вересня по 2 жовтня 2015 року проходило навчання викладачів та методистів комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». Спільний захід проводили Анжела Гельбак, Юрій Митрофаненко, Світлана Кушнікова та Олена Яшина – тренери проекту з Кіровоградського та Дніпропетровського ОІППО.

На теоретичній частині семінару-практикуму було презентовано даний проект, а саме: історію, компоненти, етапи та строки реалізації тощо. На практичній частині учасники семінару мали можливість з позиції учнів побувати на уроках з образотворчого мистецтва та правознавства, що містять акцент на розвиток підприємництва та ініціативності, познайомитися з публікацією «Уроки з підприємницьким тлом». По завершенні навчання були окреслені шляхи й перспективи подальшої реалізації проекту.

Інформацію підготували А. Гельбак – координатор проекту в Кіровоградській області, Ю. Митрофаненко – лідер, тренер проекту.

Фотогалерея семінару >>

Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »