18Сер

Центр розвитку освіти знову відкриває «Шкільну академію освіти» в Україні

У 2015 році Центр Розвитку Освіти (ORE) у Варшаві розпочинає реалізацію польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща, спрямований на підтримку суспільно-економічного сталого розвитку країни через виконання заходів, які мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі не тільки на уроках економіки чи основ підприємницьких знань, а й у рамках інших шкільних предметів. 

Цей проект є продовженням українсько-польських проектів «Шкільна академія підприємництва» (2012-2013 р.р.) та «Уроки з підприємницьким тлом» (2014 р.), за результатами якого світ побачила книжка із методичними рекомендаціями про організацію інтегрованих уроків з «підприємницьким тлом» та взірцевими конспектами таких уроків

Основними цілями проекту є: підготовка експертів з обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) до підтримки вчителів в процесі використання в школах публікації «Уроки з підприємницьким тлом», а також підготовка вчителів різних навчальних предметів до впровадження інтегрованих уроків «з підприємницьким тлом» у школі. 

Передбачається, що кінцевими бенефіціарами проекту стануть 36 лідерів - представників 18-ти ОІППО, 216 методистів (або інших спеціалістів з певних предметів) з 18-ти ОІППО, близько 5400 вчителів різних предметів з 18 областей України, які впроваджуватимуть інтегровані уроки «з підприємницьким тлом» у школах, а також 135 000 учнів ЗНЗ, які братимуть участь у проведенні вищезгаданих уроків. 

Перший компонент проекту предбачає, що 36 представників обласних ІППО візьмуть участь у семінарі у Польщі, який проходитиме в період з 5 по 13 вересня 2015 року у Тренінговому центрі ORE в м. Сулєювек поблизу Варшави. 

Другий компонент проекту полягає в тому, що 36 лідерів у своїх інститутах проведуть навчання для 12 представників із кожного інституту, що відповідають за методичний супровід певних навчальних предметів. З метою підвищення ефективності, до участі у проведенні даного навчання запрошуватимуться і лідери із сусідніх областей. Очікується, що навчання буде 4-денним і проводитиметься наприкінці вересня 2015 року

У жовтні 2015 року планується реалізувати третій компонент проекту, а саме 2-денний тренінг для вчителів певних предметів, які згодом впроваджуватимуть інтегровані уроки «з підприємницьким тлом» у своїх навчальних закладах. Дане навчання проводитимуть спеціалісти, що пройшли підготовку під час другого компоненту за підтримки основних лідерів (перший компонент). 

Початок реалізації четвертого компоненту проекту очікується у другій половині жовтня 2015 року і передбачає безпосереднє впровадження інтегрованих уроків «з підприємницьким тлом» у навчальних закладах України. 

Завершенням цьогорічного проекту стане заключна конференція, яка проходитиме наприкінці листопада-на початку грудня 2015 року.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »