18Сер

Українські підприємці матимуть змогу презентувати свій потенціал у Польщі

4 вересня в місті Ополе Республіки Польща буде проходити І Українсько-Польська економічна конференція, яка присвячена питанням перспектив експорту для українських та польських підприємств, досвіду малого та середнього бізнесу на прикладі польських фірм і підприємств та їх розвитку в контексті українсько-польських економічних відносин. 

До участі в конференції запрошені представники Міністерства економіки Республіки Польща, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, українські та польські бізнесмени, дипломати, банкіри, президенти торгово-промислових палат України та Польщі тощо.

Участь у заході представників з України БЕЗКОШТОВНА.

Всі інші види витрат (транспорт, проживання) здійснюються за рахунок самих учасників. Генеральне консульство України у Кракові може сприяти у бронюванні готелю та наданні візової підтримки.

У разі виявлення бажання взяти участь у вищезазначеному заході пропонуємо звертатись до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва: + (0412) 47-44-86

сторінка 1
сторінка 2
Джерело: msb.enarod.org/
Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »