18Сер

Українські підприємці матимуть змогу презентувати свій потенціал у Польщі

4 вересня в місті Ополе Республіки Польща буде проходити І Українсько-Польська економічна конференція, яка присвячена питанням перспектив експорту для українських та польських підприємств, досвіду малого та середнього бізнесу на прикладі польських фірм і підприємств та їх розвитку в контексті українсько-польських економічних відносин. 

До участі в конференції запрошені представники Міністерства економіки Республіки Польща, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, українські та польські бізнесмени, дипломати, банкіри, президенти торгово-промислових палат України та Польщі тощо.

Участь у заході представників з України БЕЗКОШТОВНА.

Всі інші види витрат (транспорт, проживання) здійснюються за рахунок самих учасників. Генеральне консульство України у Кракові може сприяти у бронюванні готелю та наданні візової підтримки.

У разі виявлення бажання взяти участь у вищезазначеному заході пропонуємо звертатись до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва: + (0412) 47-44-86

сторінка 1
сторінка 2
Джерело: msb.enarod.org/
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »