16Гру

Українсько-польський проект «Уроки з підприємницьким тлом»: підсумкова конференція у Львівській області

12 грудня 2014 року у Львівській області відбулася підсумкова конференція в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Проект реалізується Осередком розвитку освіти у Варшаві, в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП. Головним партнером є Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.


Цей проект є продовженням дворічного українсько-польського проекту «Шкільна академія підприємництва», який поширювався на 24 області України і внаслідок якого було створено понад 200 шкільних клубів підприємництва та інтернет-платформа для їхньої методичної підтримки. 

Цьогоріч у проекті взяло участь 18 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська. А кінцевим результатом роботи в проекті є публікація з методичними рекомендаціями про організацію інтегрованих уроків «із підприємницьким тлом» та взірцевими конспектами таких уроків. Львівська область працювала над конспектами уроків української мови. 


У конференції взяли участь близько 40 учасників. Їх привітали координатори проекту – Ева Бобінська, вчитель-консультант відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Осередку розвитку освіти у м. Варшава та Шиян Роман, директор ЛОІППО. Приємною несподіванкою для присутніх стало привітальне слово Книшик Світлани Іванівни, начальник управління загальної, середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ЛОДА. 

Редактор книжки Мирослава Товкало, спільно із Евою Бобінською, представили публікацію. Кожен учасник конференції отримав примірник в подарунок. 

Слід зазначити, що електронний варіант публікації невдовзі буде у вільному доступі для усіх бажаючих на офіційному сайті проекту http://sae-ukraine.org.ua/. Ірина Синя, регіональний координатор проекту у Львівській області, спільно із авторами конспектів, що увійшли до книжки, представили результат своєї клопіткої роботи та розказали, як створювались найкращі конспекти, що увійшли до публікації. Незважаючи на те, що Львівська область працювала над конспектами уроків з української мови, у залі були присутні учителі різних предметів, адже публікація включає в себе конспекти різних предметів. 

Щиро сподіваємось, що ця праця не буде марною та стане у пригоді усім педагогам. А наразі ми чекаємо на продовження співпраці ЛОІППО та Осередку розвитку освіти у Варшаві у новому проекті «Шкільна академія підприємництва 3».

Нагадаємо, що метою Проекту є підтримка суспільно-економічного сталого розвитку країни через виконання заходів, які мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі не тільки на уроках економіки чи основ підприємницьких знань, а й у рамках інших шкільних предметів: української та світової літератури, рідної та іноземної мов, хімії, біології, фізики, інформатики, історії та ін. 

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »