09Чер

Університет банківської справи пропонує безкоштовні майстер-класи для школярів

В рамках проекту «Фінансова грамотність» Університет банківської справи Національного банку України пропонує проведення безкоштовних майстер-класів для загальноосвітніх шкіл Києва, в яких відбуваються літні табори. 

Заняття з основ фінансової грамотності проводитимуться фахівцями та магістрами Університету. Для формування графіку майстер-класів та узгодження деталей програми представникам шкіл потрібно передзвонити за контактним номером (044) 230 16 03.

Протягом літа представниками Університету також планується проведення занять з фінансової грамотності у дитячих відпочинкових таборах різних регіонів України.

Проект «Фінансова грамотність» стартував в Україні у 2010 році з ініціативи проекту USAID/FINREP-І спільно з НБУ, Університетом банківської справи НБУ та Громадською ініціативою «Національна мережа фінансової просвіти».

За п’ять років розроблено навчальну програму, навчальний посібник і робочий зошит для учня, одержано гриф МОН. Розпочато викладання курсу «Фінансова грамотність» у школах. Нині це вже 700 шкіл та 20 000 учнів з усіх регіонів України. Проведено 4 семінари-тренінги, підготовлено 87 тренерів і 420 учителів. Проведено студентську благочинну акцію «Аукціон надій», що дозволила забезпечити 10 000 навчальними комплектами десятикласників 44-ох інтернатів і сиротинців усіх регіонів України. Проведено інтерактивні лекції магістрами УБС з курсу «Фінансова грамотність» у літніх таборах та зимових школах. Проведено перший в Україні турнір юних знавців із фінансової грамотності в м. Дніпропетровську. Створено електронний інтерактивний навчальний підручник з курсу «Фінансова грамотність». Розпочато його апробацію у школах 5 регіонів України. Розпочато адаптацію матеріалів із фінансової грамотності для вікових категорій 1–4, 5–9 класів у рамках активної співпраці з міжнародною організацією Афлатун. Узято участь у 3-х міжнародних медіа-проектах «Global money week», у яких Україну з проектом «Фінансова грамотність» представлено на міжнародному рівні. Розроблено стратегічні напрями і програми щодо підняття рівня фінансової грамотності. Проведено слухання діяльності в рамках проекту «Фінансова грамотність» на спільному засіданні комітетів з фінансів і банківської діяльності та освіти і науки у Верховній Раді України.

 

Детальніше...

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »