15Сiч

Університет банківської справи вперше проводить зимові школи економіки для старшокласників, учнів технікумів та коледжів

Під час канікул для учнів 9-11 класів, учнів технікумів та коледжів почали роботу зимові школи на базі інститутів Університету банківської справи Національного банку України у Львові, Черкасах, Харкові та Києві. Безкоштовні заняття для школярів проводять викладачі кафедр та магістри Університету.

Зимові економічні школи, окрім основних теоретичних понять, явищ, процесів та законів, також охоплюють актуальні теми сьогодення:

 - Сучасні проблеми захисту інформації

 - Необхідність грошей та роль центральних банків

 - Як рахувати успіх та фінансове багатство: фінансовий аспект

 - Заощадження як спосіб вижити

Під час занять проводиться апробація нового електронного підручника «Фінансова грамотність» з використанням інтерактивних методик, ділових ігор, неформального спілкування. Також учні мають можливість відвідати Музеї грошей при інститутах та ознайомитись з профорієнтаційними матеріалами закладу. Окрім цього, школярі матимуть змогу взяти участь у презентаційних заняттях у навчально-тренувальних банках, що функціонують при інститутах. За результатами зимових шкіл учасники отримують сертифікати.

За словами організаторів, мета зимових шкіл – поширювати фінансову грамотність серед школярів, навчати заощадженню, економному господарюванню, вмілому поводженню з грішми. Слухачі отримають знання і навички для прийняття правильних, економічно обґрунтованих рішень. Особливо ці знання стануть у нагоді тим, хто свою професією обирає у сфері господарсько-економічної діяльності – економістам, банкірам, бухгалтерам, менеджерам, фінансистам.

У перші дні січня зимова школа уже пройшла у Харкові. Її успіх надихнув організаторів на організацію ще й весняної школи.

Стартували цікаві занятті і для киян. Реєстрація учасників триває і на наступні сесії.

Зимова школа у Львові проходить у двох напрямах: «Основи економіки» та «Фінансова грамотність». Школа «Основи економіки»  проходитиме 20-21 січня 2015 р.

Адреса: Львівський інститут банківської справи УБС НБУ, вул. Січових Стрільців, 11, корпус № 2, ауд. 2-203. Час проведення занять: з 10:00 до 15:00 год. Окрім іншого, відвідини школи надають унікальну можливість вступити до УБС НБУ без складання ЗНО.

Школа фінансової грамотності у Львові триватиме з 19 січня до початку березня. На сьогодні загальноосвітні школи відпрацьовують графік співпраці з інститутом. Для школярів кожної школи буде виділено окремий день для навчання.

Економічна школа у Черкасах працюватиме з 19 по 27 січня 2015 року.

Адреса: Черкаський інститут банківської справи УБС НБУ, м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 164. Реєстрація: тел.: (0472)71-99-51

Зимова школа у Києві проводиться на базі Інституту магістерської та післядипломної освіти УБС НБУ.

Дата: щодня з 9  січня 2015 р. о 14.00 год.

Адреса: Університет банківської справи УБС НБУ, м. Київ, вул. Андріївська 1/1, ауд. 207.Реєстрація: тел.:(044)230-16-03, (067)909-10-82 або за електронною адресою: olga.panchenko@ubs.gov.ua

 


 

Університет банківської справи Національного банку України вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи НБУ об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут магістерської та післядипломної освіти у м. Києві.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »