21Жов

Університет банківської справи запрошує на «Університетські канікули»

Інститути Університету банківської справи у Києві, Харкові, Черкасах, Львові запрошують школярів старших класів, а також їхніх вчителів, батьків, дідусів і бабусь на «Університетські канікули».

26-27 жовтня 2015 року учні шкіл зустрінуться із відомими бізнесменами і фінансистами, які розкажуть свої історії кар’єрного зростання та поділяться секретами успіху; позмагаються у командній інтелект-грі «Стань мільйонером», відвідають захопливі лекції про становлення та розвиток відомих брендів та компаній. Учасники заходу матимуть змогу відвідати банківські установи та фінансові компанії, управління Національного банку України.

Організатори «Університетських канікул» сподіваються, що цей захід допоможе школярам більш усвідомлено вибрати майбутню професію та навчальний заклад, а також з користю провести осінні канікули.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »