09Лис

Відбувся семінар для методистів РМК "Актуальні питання змісту і методики викладання "Основ християнської етики" в школі"

5 листопада на базі Інституту екуменічних студій Українського католицького університету відбувся семінар для методистів РМК "Актуальні питання змісту і методики викладання "Основ християнсько ї етики" в школі", а також інтегрований семінар для вчителів християнської етики та правознавства на тематику шкільної академії підприємництва.

Під час семінарів педагоги мали можливість ознайомитися з інноваціями у методиці, запропонованими нашими колегами з Польщі. Зокрема у практичній площині обговорили, яким чином у сучасній школі можна розвивати таку компетентність як підприємливість.

Семінари пройшли з елементами воркшопу за принципом: якісно, доступно, практично. Учасники, працюючи в групах, розглянули у практичній площині, яким чином підприємницьке тло уроку може формуватися через інтегровані уроки, моделювання ситуації, так званий "вихід за межі класу" та інтерактивні методи.

Під час моделювання ситуації на інтегрованому уроці з правознавства і християнської етики педагоги з'ясовували, наскільки нероздільними є правова і моральна культура людини сьогодні. Окрім того, було змодельовано чимало ситуацій, під час яких порушувалися питання, чи є різниця між талановитою людиною і підприємливою, або чому талановитій людині потрібна підприємливість сьогодні.

Також на основі заплапонованими модераторами Сохань Г. та Гусаковим І. відеоматеріалу обговорили, яким чином з правової точки зору людям з обмеженими можливостями можна розвивати у собі підприємливість.

Учасники семінарів, окрім сертифікатів, отримали методичні розробки від ЛОІППО та диск від ІЕС УКУ, на якому містяться матеріали про минулорічний всеукраїнський Екуменічний соціальний тиждень у Львові.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »