21Лип

Відбувся семінар на тему «Формування підприємницької компетентності учнів на уроках біології»

01-02 липня 2014 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний науково-практичний семінар з теми «Формування підприємницької компетентності учнів на уроках біології» в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». У семінарі взяли участь вчителі біології та економіки з навчальних закладів Білозерського, Бериславського, Цюрупинського районів, міста Херсона.

Зоя Володимирівна Філончук, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін, координатор проекту, розкрила особливості компетентнісного підхіду у реалізації завдань Державного стандарту базової та загальної середньої освіти; охарактеризувала вміння працювати в команді як важливу компетенцію вчителів та учнів; представила перспективи реалізації проекту, його місце та роль у формуванні підприємницької компетентності учнів.

В рамках семінару викладачем проведено дискусію в групах з проблеми «Що означає бути підприємливим?».

На практичному занятті учителі отримали методичні рекомендації від Катерини Вікторівни Мазаєвої – координатора проекту, завідувача науково-методичної лабораторії біології та основ здоров’я, щодо використання активних методів роботи на уроках біології та методики написання конспекту уроку з біології з підприємницьким тлом. Учасниками семінару проведено огляд активних методів, придатних до розробки таких конспектів з предмету.

Завершився семінар проведенням «круглого столу» з проблеми «Формування підприємницької компетентності учнів на уроках біології» за участю вчителів та викладачів.

Завідувач науково-методичної лабораторії К.В.Мазаєв
Завідувач науково-методичної лабораторії З.В.Філончук

 

 
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »