13Лис

Відбувся семінар-тренінг для провідних вчителів інформатики Львівщини

10-11 листопада 2015 року на базі СЗШ №9 м.Львова відбувся семінар-тренінг для провідних вчителів інформатики Львівської області в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» на тему «Шкільна академія підприємництва».  

Учасниками були  сімнадцять  вчителів навчальних закладів  Львова, міст обласного підпорядкування та сільських районів.  Відповідно до плану тренінгу було розглянуто теоретичні засади компетентністного  підходу викладання шкільних дисциплін,  індикатори підприємливості, проведено практичну роботу з аналізу запропонованих конспектів уроків з інформатики. Найцікавішою частиною тренінгу було створення у малих групах конспектів уроків з інформатики з підприємницьким тлом.

Отже, результатом роботи тренінгу є чотири уроки на різні теми шкільного курсу інформатики для різних класів.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »