15Жов

Відбувся тренінг з підготовки методистів КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»

З 06 по 08 жовтня 2015 року в межах польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3», співфінансованого Програмою польської допомоги з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, відбувся тренінг з підготовки методистів КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» до впровадження в навчальних закладах області публікації «Уроки з підприємницьким тлом». 

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулася Лідія Слободенюк, проректор з навчально-методичної роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», кандидат психологічних наук, доцент.
Любов Гончаренко, обласний координатор проекту, кандидат педагогічних наук, доцент представила основні етапи польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва», його місце у реалізації компетентнісного підходу у шкільній освіті; ознайомила з метою та завданнями останньої складової проекту – «Шкільна академія підприємництва 3».

Зоя Філончук, обласний координатор проекту, кандидат педагогічних наук окреслила основні етапи в історії Польщі на шляху до демократії «Польща: шлях у 25 років», зазначивши, що досвід Польщі є важливим для розбудови нової України.

Учасники тренінгу з’ясували сутність понять «підприємництво» та «підприємливість», «підприємницька компетентність»; визначили, що необхідною складовою у досягненні успіху є володіння такими компетенціями як ініціативність та підприємливість. Думки учасників жваво обговорювалися під час дискусії в групах «Що означає бути підприємливим?»

07-08 жовтня тренінг продовжили співробітники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тренери проекту: Ольга Слюсар, методист з географії, і Оксана Шевченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти. Вони презентували навчальний посібник «Уроки з підприємницьким тлом». Ольга Слюсар визначила складові програми підготовки вчителів до написання конспектів уроків з підприємницьким тлом, а також ознайомила із технологіями, методами і формами роботи з учнями; методикою створення конспекту.

За участі Оксани Шевченко було здійснено аналіз уроку біології, проведеного Тетяною Мороз, учителем біології Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31; визначені ефективні форми та методи роботи, що формують підприємливість та ініціативність в учнів.

Учасники тренінгу розробили програми підготовки вчителів різних предметів до написання уроків з підприємницьким тлом; визначили, що ефективними формами підготовки вчителів є семінари і тренінги як у курсовий, так і міжкурсовий період. Завершився тренінг проведенням дискусії щодо перспектив імплементації проекту в навчальних закладах Херсонської області.Фотогалерея події >>

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »