11Гру

В Чернівцях вудбулясь підсумкова конференція в рамках міжнародного польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»

9 грудня 2014 року на базі Драчинецького ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району відбулася підсумкова конференція в рамках міжнародного польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». В роботі конференції взяли участь координатори проекту в Чернівецькій області Наталія Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК; Ірина Унгурян, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Світлана Слободян, методист районного методичного кабінету відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації; Мар’яна Незнайко, директор Драчинецького ЗНЗ І-ІІІст.; учасники проекту та вчителі англійської мови Кіцманського району.

В ході конференції Наталія Куриш презентувала проект і ознайомила учасників із етапами його реалізації на території області. В даному проекті беруть участь вчителі англійської мови гімназії №2 та №4, ліцею №1 Чернівецької міської ради, Мамаївського ЗНЗ І-ІІІст.№2 та Лужанського ЗНЗ І-ІІІст. ім.В.Орелецького Кіцманського району. Вчителями розроблено 10 конспектів-уроків з англійської мови, використовуючи елементи підприємництва, та апробовано їх у навчальних закладах області.

Ірина Унгурян ознайомила учасників конференції із методичними рекомендаціями написання планів-конспектів, їх структурою та презентувала ряд методів і технологій, що використовувались при написанні конспектів.
Цікавими були виступи учасників проекту Світлани Бернацької, вчителя англійської мови гімназії №4 м.Чернівці, яка ознайомила присутніх із технологією написання плану-конспекту уроків англійської мови з елементами підприємництва та їх проведенням, та вчителів Лужанського ЗНЗ Інни Вудвуд та Слав’яни Кипко, які провели ділову гру «Активні методи навчання підприємництву на уроках англійської мови». Також учасники мали можливість переглянути відеофрагмент уроку вчителя англійської мови Чернівецького ліцею №1 Юлії Галицької.

Як результат проекту, координаторами було презентовано посібник із напрацьованими конспектами уроків учасників проекту «Уроки з підприємницьким тлом» з різних навчальних дисциплін.

Учасники та координатори проекту "Уроки з підприємницьким тлом"

Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »