11Гру

В Чернівцях вудбулясь підсумкова конференція в рамках міжнародного польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»

9 грудня 2014 року на базі Драчинецького ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району відбулася підсумкова конференція в рамках міжнародного польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». В роботі конференції взяли участь координатори проекту в Чернівецькій області Наталія Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК; Ірина Унгурян, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Світлана Слободян, методист районного методичного кабінету відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації; Мар’яна Незнайко, директор Драчинецького ЗНЗ І-ІІІст.; учасники проекту та вчителі англійської мови Кіцманського району.

В ході конференції Наталія Куриш презентувала проект і ознайомила учасників із етапами його реалізації на території області. В даному проекті беруть участь вчителі англійської мови гімназії №2 та №4, ліцею №1 Чернівецької міської ради, Мамаївського ЗНЗ І-ІІІст.№2 та Лужанського ЗНЗ І-ІІІст. ім.В.Орелецького Кіцманського району. Вчителями розроблено 10 конспектів-уроків з англійської мови, використовуючи елементи підприємництва, та апробовано їх у навчальних закладах області.

Ірина Унгурян ознайомила учасників конференції із методичними рекомендаціями написання планів-конспектів, їх структурою та презентувала ряд методів і технологій, що використовувались при написанні конспектів.
Цікавими були виступи учасників проекту Світлани Бернацької, вчителя англійської мови гімназії №4 м.Чернівці, яка ознайомила присутніх із технологією написання плану-конспекту уроків англійської мови з елементами підприємництва та їх проведенням, та вчителів Лужанського ЗНЗ Інни Вудвуд та Слав’яни Кипко, які провели ділову гру «Активні методи навчання підприємництву на уроках англійської мови». Також учасники мали можливість переглянути відеофрагмент уроку вчителя англійської мови Чернівецького ліцею №1 Юлії Галицької.

Як результат проекту, координаторами було презентовано посібник із напрацьованими конспектами уроків учасників проекту «Уроки з підприємницьким тлом» з різних навчальних дисциплін.

Учасники та координатори проекту "Уроки з підприємницьким тлом"

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »