18Бер

В Україні стартує «Фінансовий геній – 2016»

Отримати 50 000 грн на навчання у виші та перевірити рівень своїх економічних знань зможуть випускники будь-якої української школи.

В Україні розпочалася реєстрація учасників олімпіади «Фінансовий геній – 2016», яку проводить національна програма фінансової грамотності «ЮніорБанк». Узяти участь в ній зможе будь-який випускник загальноосвітньої школи не залежно від місця проживання та оцінок у табелі. Щоб поборотися за головний приз – 50 000 грн на навчання у виші, навіть не доведеться вставати з-за столу – перший заочний тур олімпіади проходить онлайн.

«Це унікальна олімпіада, стати учасником якої може будь-хто, – говорить Олена Бжестовська, керівник ЮніорБанку. – Володарем гранта на навчання може виявитися випускник будь-якої школи, міської чи сільської. Окрім того, всі учасники проекту отримають чудовий шанс підготуватися до вступних тестувань з економіки без залучення репетиторів».

Щоб стати учасником олімпіади, потрібно до 24 березня зареєструватися на сайті juniorbank.com.ua. Ще однією умовою участі в проекті є наявність Картки ЮНІОРА. Її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти повинні виконати завдання дистанційного туру (тести та завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи). Після складання тестів і вирішення завдань учасникам «Фінансового генія» будуть нараховуватися конкурсні бали.

Учасниками фінального туру олімпіади, що пройде наприкінці квітня в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську, стануть 20 конкурсантів, які набрали найбільше балів під час першого етапу. Серед фіналістів за підсумками вирішення практичних завдань і кейсів буде визначено переможця року, який отримає головний приз олімпіади.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »