14Тра

В Університеті банківської справи Національного банку України створено тест з фінансової грамотності

Фахівці Університету банківської справи Національного банку України (далі – УБС НБУ) створили онлайн-тест для перевірки рівня фінансової грамотності. Тест «Чи бути мені фінансовим генієм?» працює на базі сервісу онлайн-тестів Testmoz і складається з 10 запитань.

Після того, як респондент відповість на всі запитання, він може побачити свої результати, а також їх тлумачення. За кожну правильну відповідь він отримує один бал. Якщо респондент отримає 9-10 балів із десяти можливих, на думку творців тесту, то він здатний «перевернути світ бізнесу та створити власну імперію».

Для підвищення власного рівня фінансової грамотності автори тесту запрошують зареєструватись на безкоштовний майстер-клас від фахівців УБС НБУ у Києві, Львові, Харкові або Черкасах.

Нагадаємо, що з ініціативи USAID/FINREP-I спільно з УБС НБУ у 2010 році розпочато роботу над проектом «Підвищення рівня фінансової грамотності в Україні». Фахівцями Університету розроблено навчальну програму, підручник і робочий зошит для учня, а також навчальний посібник для вчителя з курсу «Фінансова грамотність» та одержано гриф МОН, розроблено інтерактивний електронний навчальний посібник, проведено перший Всеукраїнський турнір юних знавців з фінансової грамотності у м. Дніпропетровську у 2014 році; розпочато проведення Зимових шкіл з фінграмотності, представлено Україну на міжнародних тижнях фінансової грамотності “Global money week”; розроблено І етап Стратегії фінансової грамотності населення та механізмів її реалізації в Україні.

****

Університет банківської справи Національного банку України вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи НБУ об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут магістерської та післядипломної освіти у м. Києві.

Проект «Фінансова грамотність» - це проект з підвищення фінансової грамотності населення. Науковцями УБС НБУ розроблено програму навчального курсу «Фінансова грамотність» за вибором, підготовлено вчителів до викладання курсу, підготовлено посібник для вчителя, учня та робочий зошит з фінансової грамотності, підручник «Фінансова грамотність», а також електронний посібник.

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »