17Лис

З 21 по 27 жовтня координатори польсько-українського проекту «Шкільна акдемія підриємництва» - Ева Бобінська та Роман Шиян, здійснювали моніторинг перебігу проекту в Україні

З 21 по 27 жовтня координатори польсько-українського проекту «Шкільна акдемія підриємництва» - Ева Бобінська та Роман Шиян, здійснювали моніторинг перебігу проекту в Україні. В рамках даного заходу їм вдалося відвідати три області України.

У ході робочого візиту до міста Біла Церква. Ева Бобінська та Роман Шиян побували у КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти», поспілкувались із регіональними тренерами та адміністрацією вишу, обговорювали питання реалізації проекту у Київській області та перспективи подальшої співпраці. Також вони завітали на урок географії до 7 класу Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківського району.

Наступного дня моніторинг продовжився у Житомирській області. Координатори завітали до міста Коростень. Вони побували у міському відділі освіти, поспілкувалися із адміністрацією, відвідали заняття для вчителів географії в рамках проекту, яке проводив методист Житомирського ОІППО. Найбільше вражень залишило засідання шкільного клубу підприємництва під керівництвом Лариси Шелюк.

Далі моніторинг перебігу реалізації проекту здійснювався у Львівській області. Ева Бобінська провела зустріч із працівниками ЛОІППО, які невдовзі мали приступити до проведення навчання для вчителів різних предметів. Учасники зустрічі обговорили основні моменти реалізації проекту, труднощі, які виникали, поділилися враженнями від проведених тренінгів та очікуваннями щодо результатів проекту, а також висловили побажання подальшої співпраці. 


 

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »