06Тра

Золотий Хрест Заслуги для нашої колеги

1 травня 2014 р. під час урочистостей з нагоди 10-ліття вступу Польщі до Європейського Союзу, Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський вручив державні відзнаки особам, які доклали зусиль до розбудови та зміцнення європейської інтеграції. Серед цих достойників виявилась і наша подруга Ева Бобінська, відзначена Президентом Золотим Хрестом Заслуги за розбудову громадянського суспільства у Польщі, за досягнення у діяльності щодо розповсюдження ідеї спільної Європи. 

Цю медаль я присвячую співробітникам Центру вдосконалення вчителів, усім педагогам, керівникам Шкільних Клубів Підприємництва, усім тим, для кого європейська освіта була дорогою до ЄС і є дорогою в ЄС. Дякую Вам! - написала Ева Бобінська на своїй сторінці у Фейсбуку. Нащі щирі вітання! 

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »