16Вер

Зустріч із президентом Лехом Валенсою під час навчального візиту до Ґданська в рамках польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3»

Під час семінару в рамках польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3», учасники мали змогу відвідати місто Ґданськ, розташоване на березі Балтійського моря. 


Та, незважаючи на величезну кількість вражень від казкової архітектури міста, найціннішим досвідом, мабуть, була зустріч із призедентом Лехом Валенсою, що проходила 7 вересня 2015 року у Європейському Центрі Солідарності. Учасники проекту мали змогу вільно поспілкуватися із колишнім президентом, поставити запитання на різні політичні теми, поцікавитися поглядами відомого політика на ситуацію в Україні та у світі, а також подискутувати. Екскурсія Музеєм Солідарності, яка відбулася після зустрічі, справила не менш сильне враження. Музей відображає реалії Польщі 80-90-их років ХХ століття. Тоді країна боролася із тоталітаричним режимом за права робітників, за свободи, за право на достойне життя.

Сторінка події у Facebook >>

Фотогалерея події >>

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »