16Вер

Зустріч із президентом Лехом Валенсою під час навчального візиту до Ґданська в рамках польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3»

Під час семінару в рамках польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3», учасники мали змогу відвідати місто Ґданськ, розташоване на березі Балтійського моря. 


Та, незважаючи на величезну кількість вражень від казкової архітектури міста, найціннішим досвідом, мабуть, була зустріч із призедентом Лехом Валенсою, що проходила 7 вересня 2015 року у Європейському Центрі Солідарності. Учасники проекту мали змогу вільно поспілкуватися із колишнім президентом, поставити запитання на різні політичні теми, поцікавитися поглядами відомого політика на ситуацію в Україні та у світі, а також подискутувати. Екскурсія Музеєм Солідарності, яка відбулася після зустрічі, справила не менш сильне враження. Музей відображає реалії Польщі 80-90-их років ХХ століття. Тоді країна боролася із тоталітаричним режимом за права робітників, за свободи, за право на достойне життя.

Сторінка події у Facebook >>

Фотогалерея події >>

Поділитися:  
Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »