02Лип

Навчання лідерів шкільних клубів підприємництва на Миколаївщині

На базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 11 та 12 червня 2013 року відбулось навчання вчителів економіки та практичних психологів за проектом "Шкільна академія підприємництва 2". Тренінг відкрила директор МОІППО Старєва Анна Михайлівна, яка привітала учасників і наголосила на тому, що успішна соціалізаціїя старшокласника здебільшого залежить від сформованих якостей та набутих навичок.

Це насаперед самостійність, відповідальність, винахідливість, комунікабельність тощо. Саме діяльність шкільних клубів підприємництва спрямована на досягнення цієї мети. Протягом двох днів учасники тренінгу ознайомились із метою та завданнями проекту, навчалися створювати блоги шкільних клубів, відпрацьовували навички роботи у команді. Лідери шкільних клубів відзначили важливість та актуальність завдань проекту щодо підготовки учнів до активності на ринку праці та активного і підприємницького ставлення.

За матеріалами блогу тренерської групи Миколаївщини:http://moippo2013.blogspot.com/

ОБГОВОРИТИ
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »