02Лип

27-30 червня Полтавщина приймала Сумську та Чернігівську області на семінарі з розвитку навичок організації та підтримки діяльності учнівських клубів.

Другого та третього дня заняття проводили тренери з Польщі - Моніка Вервіцька та Здіслава Баранкевич. Також на тренінгу були присутні: керівник проекту – Ева Бобінська, вчитель-консультант Відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Осередку Розвитку Освіти (ORE), та головний партнер проекту в Україні – Роман Шиян, директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Команда тренерів висловлює щиру подяку всім учасникам за активну участь у роботі, та організаторам заходу на чолі з М.В. Кирилюк, проректором ПОІППО ім.М.В.Остроградського, за високий рівень професіоналізму в діях приймаючої сторони. 

Найближчі плани: конструюємо блоги, складаємо плани, знайомимось із правилами гри "Cashflow". Йдемо далі!

За матеріалами тренерського блогу Полтавщини: http://sae-poippo.blogspot.com/

ОБГОВОРИТИ
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »