17Чер

У Рівненській області розпочато реалізацію українсько-польського освітнього проекту

 Координацію реалізації завдань проекту в нашій області здійснює Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в особі першого проректора, проректора з науково-педагогічної роботи та ІОТ Вєтрова Івана Васильовича.

Програмою реалізації завдань проекту передбачено підготовку вчителів українських шкіл і шкільних психологів до підтримки розвитку учнів у сфері професійної активності та підприємництва. У зв’язку з цим, за сприяння Київського університету права, 12-15 червня у м. Рівне, на базі Рівненського інституту Київського університету права відбувся українсько-польський навчальний семінар-тренінг «Шкільна академія підприємництва для практичних психологів і учителів економіки навчальних закладів Рівненської, Житомирської та Вінницької областей за участю тренерів Центру розвитку освіти з Варшави Катажини Кошевської та Іоланти Чайковської.

Кінцевим очікуваним результатом реалізації українсько-польського освітнього проекту «Шкільна академія підприємництва 2» є створення у навчальних закладах шкільних клубів підприємництва як основного середовища підготовки учнів до активності на ринку праці та активного і підприємницького ставлення до свого майбутнього.

У рамках проекту передбачено, зокрема, конкурс блогів шкільних клубів підприємництва. За результатами конкурсу представники клубу-переможця будуть запрошені на заключну конференцію до Республіки Польща у грудні 2013 року та нагороджені цінними призами.

Адреса обласного блогу -  http://www.akadpidprivne.blogspot.com

 

Обласний лідер проекту - Юлія Мельник

ОБГОВОРИТИ
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »