20Чер

12-15 червня 2013 року відбувся ІІ етап підготовки лідерів-керівників ШКП.

Впродовж наступних двох днів учасники працювали у двох групах (в кожній групі - представники трьох областей) з польськими тренерами: Kaтажиною Кошевскою – педагогом-психологом та Йолантою Чайковскою – магістром історії Варшавського університету.

На заняттях Йоланта розповіла про систему освіти Польщі, організацію роботи ШКП (шкільних клубів підприємництва) в Польщі, ключові компетенції, компетенції інноваційності та підприємливості, учасники взяли участь у економічних іграх, із зацікавленням виконували запропоновані економічні завдання.

З Катажиною педагоги і психологи вивчали шляхи досягнення мети через роботу у групі та комунікацію, отримали уміння та навички розуміння групових процесів та характеристики групи, з'ясували завдання учителя під час чергових фаз розвитку групи, визначали місце і роль учня у клубі підприємництва, ідентифікували ролі у групі тощо.

Четвертого дня учасники знову повернулись у групи за регіональним принципом і продовжили роботу зі своїми обласними тренерами – Іриною Мацієнко та Лесею Києнко-Романюк.

Результатами спільної роботи є: моделювання плану роботи ШКП; визначені кроки діяльності клубу: тематика, сценарії засідань тощо; проекти бізнес-плану на шкільному рівні.

Задоволення, натхнення, візуалізація діяльності Шкільних клубів підприємництва, бажання працювати - далеко не весь перелік позитивних надбань семінару :)

Бажаємо усім гарної успішної праці для свого та загального блага!

Адреса нашого блогу http://sae-voipopp.blogspot.com/

Щиро Ваші, Леся Києнко-Романюк та Ірина Мацієнко, Вінниця

ОБГОВОРИТИ
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »