24Сер

Завершився навчальний семінар-тренінг директорів навчальних закладів, в яких створені Шкільні клуби підприємництва

В семінарі брали участь директори десяти навчальних закладів: Берегометської гімназії Вижницького району, Заставнівської ЗОШ І-ІІІст., Зарожанського НВК Хотинського району, Купського НВК Глибоцького району, Підзахаричського НВК Путильського району,  Кам’янської ЗОШ І-ІІІст. Сторожинецького району, Коболчинської ЗОШ І-ІІІст., Сокирянського  району, Лужанського ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району, Чернівецьких ліцею №1 та ЗОШ №37, в яких діють Шкільні клуби підприємництва.
Тренером було представлено програму впровадження ІІ етапу міжнародного проекту Шкільна академія підприємництва в базових навчальних закладах на 2013/20104 н.р.
Під час тренінгових занять розглядались були використані наступні форми роботи: дискусія, рольові ігри, робота в парах, групах, інтерактивні вправи психологічного змісту, презентації з наступних питань:
  • Розвитку лідерських компетентностей;
  • Розуміння процесу змін в навчальному закладі при впровадження моделі підприємливої школи;
  • Ситуацію змін за графіко Гауса;
  • Види можливого опору;
  • Впровадження змін лідером у колективі.
На практичному занятті з використанням економічної гри «cashflow», лідери шкіл ознайомились з її основними правилами, методикою проведення.Директорам було представлено моделі польських шкіл підприємництва, в ході занять розроблено алгоритм переходу від діяльності клубів до діяльності Школи підприємництва в навчальних закладах Чернівецької області. Проаналізовано роботу клубів та блогів за 2012/2013 н.р.
В ході семінарських занять обговорювалось Положення про конкурс на кращий Шкільний клуб підприємництва та критерії оцінювання роботи клубу. З вимоги до матеріалів, що подаються на конкурс  та в методичний електронний збірник ознайомила член конкурсної комісії, експерт-тренер Інституту післядипломної педагогічної освіти з економіки – Куриш Н.К., завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК.
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »