31Жов

Вже традиційним став Великий економічний урок з підприємництва "ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК"

Криворізької спеціалізованої школи № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов Криворізької міської ради. Вже традиційним став Великий економічний урок з підприємництва "ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК", який проходить  у рамках традиційного шкільного свята "ДЕНЬ ШКОЛЯРА".

Приємно, що клубівці приймали найактивнішу участь у підготовці та проведенні цього заходу!!!  Лідер ШКП  Цапіна Марія з чарівною посмішкою на обличчі керувала важливими етапами економічного буму, який накрив всіх учасників навчально-виховного процесу: батьків, вчителів, учнів!!!

Відчуття командного духу ні на хвилину на залишало мене!!! Це словами не передати! Крокуючи коридорами школи, зустрічалися привітні учні, яким хотілося, щоб саме їхні кулінарні шедеври були найсмачнішими і користувалися попитом у покупців! А тому  продавці  намагалися  задовольнити вкусові потреби кожного, хто підходив до їхньої торгової точки!  "Світ на смак: галопом по Європі" - під таким гаслом проходило свято!

 


Творчі захисти блюд, які повинні відповідати обраній тематиці, вразили своєю різноманітністю та різнобарвністю! Товарний вигляд продукції викликав велике бажання скуштувати і купити ВСЕ! Оригінальність назв цінників вдало поєднувалася з культурою обслуговування відвідувачів.

Кожного року при проведенні шкільного ярмарку, кожен клас змагається не тільки за найбільший дохід, а й за 1 місце у номінації "Найкращий бізнес-план".Починаючий підприємець в першу чергу повинен зрозуміти необхідність створення бізнес- плану. Розуміння того, чого він хоче досягти і якими методами буде досягнуто його мети. Найчастіше, непередбачувані труднощі в процесі реалізації проекту можуть підірвати бажання підприємця діяти і йти вперед. Саме план дій, прописаний в бізнес -плані допоможе позбавиться від проблем. Найкращий бізнес-план малого підприємства 11 класу, над яким працювали члени ШКП  -   Цапіна М, Костенко В., Кочнєва І., Мамедов Е., Назаренко М.Доказом цього було відкриття шкільного кафе, яке і стало кульмінацією свята!

 Почесно перерізати стрічку на відкритті кафе  довірили директору школи
ЛОЗІВЕЦЬ Інессі  В'ячеславівні та координатору КУШНІКОВІЙ Світлані Вікторівні

 Ось такі офіціанти обслуговували відвідувачів

Перші замовлення

Збір та підрахунок коштів - це результат практичної реалізації бізнес-плану. УРА! Прибуток Є!!!  

Член ШКП "Бізнес-інкубатор" Коцуб Вікторія і я задоволені прибутком!!!

  Добігав кінця вдалий бізнес-проект "Шкільний ярмарок".  Поспілкувалися з клубівцями про переваги такого заходу, який дає можливість в шкільній практиці розвивати  професійну активність та підприємливість. 
Спасибі за це директору школи Лозівець Інессі В'ячеславівні та опікунам ШКП Коваленко Ірині, 
                                               Подзолковій Ірині.   Молодці!!!


І на згадку про нашу зустріч традиційне ФОТО.

Свідком та учасником подій

була Ваша Світлана Кушнікова 
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »