06Вер

Cемінар-тренінг для директорів шкіл-учасниць проекту «Шкільна академія підприємництва 2»

Директор – лідер підприємливої школи», який провела Ірина Дуркалевич, доктор гуманітарних наук (PhD) у галузі психології. Семінар-тренінг був спрямований на приготування директорів шкіл до впровадження засад моделі школи підприємництва. Тренінг надав можливість директорам шкіл краще зрозуміти механізм зміни та значення лідера у процесі впровадження зміни. Учасники семінару високо оцінили проведений захід підкреслюючи його змістовність та цікавість.

Зі вступним словом виступили Ірина Синя та Юрій Гарматій, які доповіли про досягнення реалізованої програми «ШАП-1» у 2012/2013 н.р. а також поінформували про подальші перспективи реалізації проекту «ШАП-2».

Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »