27Чер

6-7 червня на базі Закарпатського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для 7 навчальних закладів області, які цього року візьмуть участь у міжнародному проекті "Шкільна академія підприємництва 2".

У 2012-2013 роках Центр Розвитку Освіти у Варшаві реалізує дворічний проект «Шкільна академія підприємництва - 2» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Даний проект спрямований на підтримку суспільно-економічного сталого розвитку України, шляхом реалізації заходів, які мають на меті підвищити рівень освіти і професійної кваліфікації вчителів через запровадження елементів підприємницької освіти учнів у школі.

Основним партнером проекту в Україні є Львівський обласний інститут ППО, співпартнером в межах області Закарпатський ІППО. В рамках підготовки даного проекту в республіці Польща пройшли відповідне навчання для тренерів працівники інституту методист з географії та економіки Галина Глюдзик та методист Центру практичної психології Богдан Бабинець. Для успішної реалізації даного проекту при безпосередній підтримці Департаменту освіти і науки молоді та спорту, Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, Управління вищої, професійно-технічної освіти та науки Закарпатської області були обрані 7 навчальних закладів краю - учасників проекту, в яких розпочнуть роботу шкільні клуби підприємництва (ШКП). 

До числа цих навчальних закладів ввійшли:

Хустська гімназія-інтернат;

Мукачівська гімназія Мукачівської міської ради;

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради;

Виноградівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради;

Ужгородське вище професійно-технічне училище торгівлі та технологій харчування;

Свалявський професійний будівельний ліцей;

Тячівський професійний ліцей.

У межах кожного з цих закладів над організацією створення і функціонування ШКП будуть працювати учителі економіки та психологи, які і будуть проводити цю роботу разом з учнями в подальшому.

Для шкільних лідерів (вч. Економіки та психологів) вже проведено сесію у м. Ужгороді  на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Привітала  учасників семінару-тренінгу Палько Т. В., директор Закарпатського ІППО.

Глюдзик Г.Б, методист географії та основ економіки кабінету природничо-математичних дисциплін, Бабинець Б., методист центру практичної психології презентували свої проекти та програми.
Також у ході зустрічі було проведено ряд тренінгів та ігор:

шкільні клуби підприємництва: цілі та завдання створення.

Гра з повітряними кульками і шпичками

Лідерство і мотивація.

Гра як розширення інформації, стосунки, активність, спосіб думання веде до успіху.

Підприємство та підприємливість. 
Моделювання плану роботи ШКП.

ОБГОВОРИТИ
Поділитися:  
Новини проекту
Аркадий Морейнис рассказал, как объяснить ребенку, что такое предпринимательство (15.12.2017)
Инвестор Аркадий Морейнис в Telegram-канале «Тёмная сторона» рассказал, как доступно объяснить ребенку суть предпринимательства.
В Університеті банківської справи відбудеться IV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (05.12.2017)
7-8 грудня в Університеті банківської справи пройдуть півфінальні та фінальні ігри ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Всі новини »