Проект «Уроки з підприємницьким тлом»: крок уперед до змін

Рекомендую вам - учителям, виховникам, педагогам, книжку «Уроки з підприємницьким тлом», яка стосується формування в учнів підприємливості та ініціативності. Саме ці якості визначають здатність особи втілювати задуми і бути конкурентоздатними.

Креативність, інноваційність, здатність ризикувати, а також планувати заходи, які допоможуть досягти окреслених цілей, - це вміння, на які є найбільший запит роботодавців і які життєво необхідні для розвитку сучасної економіки. Для української економіки, що перебуває на шляху переходу до ринку, розвиток підприємливості має виняткове значення.

Від 2005 року Осередок розвитку освіти у співпраці з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти реалізує в рамках програми «Польська допомога» проекти, ідея яких - підтримати зміни в системі освіти України, що сприятимуть інтенсифікації демократичних процесів в українських школах. Демократична школа ж бо спричинює демократичну систему мислення та діяльності її випускників, молодих людей, які входять у суспільне життя, а також на ринок праці.

Публікація «Уроки з підприємницьким тлом», автори якої - українські вчителі-практики, - вінець трирічних приготувань до змін у способі та змісті навчання підприємливості в Україні. Нам надзвичайно приємно, що ми могли бути поруч у цій роботі, передаючи наш досвід.

Переконана, що публікація «Уроки з підприємницьким тлом» допоможуть українським учителям формувати у їхніх учнів підприємницькі якості - ключові для розвитку економіки України та її мешканців, які хочуть, щоб їхня країна стала частиною Європейського Союзу.

Марлена Фалковська,
віце-директор Осередку розвитку освіти у Варшаві

Новини проекту
Как известные предприниматели зарабатывали в детстве (13.09.2017)
Можно смело заявить, что многие из знаменитых бизнесменов были обречены на успех еще в детстве.
Ощадбанк та Університет банківської справи провели уроки фінграмотності у Мистецькому Арсеналі (07.06.2016)
02-03 червня студенти Університету банківської справи провели уроки фінансової грамотності у рамках інноваційно-освітнього проекту для дітей та підлітків "Арсенал ідей"в Фінансовій лабораторії у Мистецькому арсеналі у Києві. Захід проходив у партнерстві з АТ «Ощадбанк».
Всі новини »